28. 2009

srpen

Zbrusu nový web redakčního systému

Sám sebe začínám překvapovat. Dnes jsem se konečně dokopal k tomu kompletně překopat informační web o mém redakčním systému.

Zájemcům by měl nabídnout více informací o tom, co je vlastně redakční systém zač a to hlavně přehledněji. Web už není blog-like jako předtím, kde se všechny novinky míchaly mezi sebe. To bohužel znamená, že už neslouží jako ukázka samotného redakčního systému, jelikož je tvořen pouze statickými stránkami. Tuto skutečnost jsem však bohatě vynahradil demo stránkou, na které má kdokoliv přístup do administrace a tak se může s redakčním systémem seznámit i zevnitř.

Samotný redakční systém už nehodlám příliš vylepšovat a aktualizovat. Kód se mi zdá příšerný a proto spíš uvažuji o kompletně nové verzi napsané od základů. Nejradši bych použil Nette framework, ale nebylo by od věci zkusit si napsat složitější aplikaci, objetově a bez nějakých berliček v podobě frameworků. Jedinou berličku o které uvažuji je použít Dibi pro přístup k databázi, což by umožnilo jednoduše rozšířit podporu možných databází a nenutit uživatele používat klasiku v podobě MySQL.

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej