20. 2008

prosinec

Zamlčený blog

Bohužel, poslední dobou nemám vůbec chuť a čas psát nějaké články na své weby, blog nevyjímaje. Snad se to o vánočních prázdninách alespoň částečně změní.

Dnes jsem se konečně odhodlal dodělat scénář k podcastu, který se chystáme připravit na web ItStudent.cz. Podcast by se měl v pondělí nahrávat (pokud vše klapne) a tak se můžete těšit na něco k poslechu :-).

Další věc, o které bych chtěl napsat je hra Tomb Raider: Legend. Tato hra vyšla nedávno v mém oblíbeném časopise LEVEL a je to vlastně první Tomb Raider hra, kterou jsem kdy dohrál. Shodou okolností byl Tomb Raider 2 moje vůbec první hra, kterou jsem nainstaloval na svém prvním vlastním počítači. TR: Legend, v pořadí už tuším sedmý díl této série. Hra byla opravdu zábavná, napínavá a až na občas zmatené ovládání a kameru, kdy Lara prostě skočila někam do prázdna místo aby se chytla tyče, jsem nezaznamenal žádné potíže. Jediná věc, která mě mrzí je, že hru jsem dojel za 6 a půl hodiny, což není moc. Hra se snaží hratelnost protahovat možností sbírat odměny, které jsou různě poschovávané po levelech a tím si zpřístupnit bonusy, ale taková věc mi nepříjde zrovna zábavná.

Toť nejspíš vše, co jsem chtěl napsat. Sám doufám, že to zase není na dlouho dobu poslední článek.

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej