15. 2010

únor

Vyhodnocení soutěže

Je to tady. Dnes končí čtrnáctidenní „Valentýnská“ soutěž. Krapet mě mrzí malá účast, ale i přes malou účast jsem vyhodnotil výsledky a rozdělil ceny!

Pokud jsem dobře počítal, dalo se získat přes třicet bodů. Čehož žádný soutěžící nedosáhl. Návštěvnost webu za poslední měsíc byla 1038 návštěvníků podle Google Analytics. K tomuto číslu se nejblíže přiblížil Ondřej Nečas se svým tipem 432 návštěvníků. Druhý byl Matěj Koza a třetí Karel Kolář.

Soutěž v podstatě splnila svůj účel. Přibylo pár followerů Twitteru, fanoušků webu na Facebooku a dokonce i pár pravidelných čtenářů. Na návštěvnosti se soutěž nijak zvlášť nepodepsala.

Vyhodnocení výherců v pokračování článku :-).

Výsledky

Na prvním místě se s osmi body umístil Matěj Koza. Tudíž získává první cenu, kravatu dle vlastního výběru od našeho sponzora, e-shopu NejKravaty.cz.

Na druhém místě se umístil Karel Kolář s 28 body! Tímto získává sadu tří malých zápisníčků Moleskine, které jsem do soutěže věnoval já :-). Jako bonus dostane pochvalu za stoprocentní účast v soutěži, získal suverénně nejvíce bodů!

Banner na tomto webu po dobu jednoho měsíce, neboli třetí místo získává Miroslav Pešťák s 12 body.

No a poslední soutěžící, Ondřej Nečas s 15 body, který se zúčastnil tímto získává odkaz na tomto webu po dobu tří měsíců.

Všem soutěžícím děkuji za účast a zároveň gratuluji k výhrám!

Výhercům se budu snažit co nejdříve ozvat na e-mail, který zadali do soutěžního formuláře a domluvit s nimi předání cen, případně podobu odkazu.

Další poděkování patří sponzorovi NejKravaty.cz za dodání kravaty dle vlastního výběru.

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej