31. 2010

leden

Valentýnská soutěž!

Kravata z NejKravaty.czVyhlašuji Valentýnskou soutěž o hodnotné ceny!

  1. cena – polyesterová kravata z e-shopu NejKravaty.cz dle vlastního výběru!
  2. cena – sada tří kapesních zápisníčků Moleskine.
  3. cena – baner v obsahové části webu na jeden měsíc
  4. a 5. cena – odkaz v menu pod nadpisem „Doporučuji“ na tři měsíce.

Informace o soutěži v pokračování článku!

Zápisníček MoleskineSoutěž bude probíhat ve dvou kolech. V nich budete odměňováni body.

Za každý bod budete zařazeni do seznamu, ze kterého se následně bude losovat. To dává šanci vyhrát i někomu, kdo nebude mít velké množství bodů. Na druhou stranu čím více bodů, tím víckrát se v seznamu objevíte a tím větší máte šanci na výhru!

Jak získat body?

V prvním kole se na webu mezi články od doby přejmenování blogu na Opičí Noviny (13.1.2009) objeví slova, která do článku nepatří. Těchto slov bude deset, budou označena tučně a dohromady poskládají smysluplnou větu. Za každé slovo, které naleznete a pošlete mi ho spolu s názvem článku, ve kterém se vyskytuje na e-mail kenn@opicinoviny.cz budete odměněni jedním bodem. Za poskládání celé věty navíc dostanete další tři body!

Ve druhém kole vyvěsím jednoduchý kvíz s otázkami týkajícími se jak Opičích Novin, tak samotných cen. Otázek bude deset, za každou správně odpovězenou dostanete jeden bod. Navíc bude bonusová otázka, jejíž odpověď nebude jednoznačná. Soutěžící, který se trefí nejblíže dostane tři body, druhý pak dva a třetí jeden bod.

Navíc nezávisle na soutěžních kolech můžete dostat body za followování Twitteru Opičích Novin, mého Twitteru a tím, že se stanete fanoušky Opičích Novin na Facebooku. Opět po jednom bodu. Ověřování bude probíhat následovně. Na Twitteru mi napíšete Direct Message s e-mailem. Ověřím, zda followujete účet nebo účty a budete odměněni daným počtem bodů. U Facebooku mi na e-mail napíšete jméno, pod kterým na Facebooku vystupujete. Opět dojde ke kontrole a bod bude zapsán.

Navíc je dost dobře možné, že se na Twitteru nebo Facebooku objeví příspěvek týkající se soutěže a možnost získat další body!

Technická stránka

První kolo bude probíhat od 1.2.2010 do 7.2.2010.

Druhé kolo pak od 8.2.2010 do 14.2.2010.

Vyhlášení výsledků pak bude 15.2.2010 ale nekamenujte mne prosím, pokud se mi nepodaří termín stihnout :-).

Dále bych vás poprosil, abyste používali jenom jeden e-mail. Ušetříte mě tak zdlouhavého třídění bodů. E-mailům týkajícím se soutěže dávejte předmět „Soutěž“. Slova z článků pak pokud možno posílejte najednou a ne pro každé slovo jeden e-mail.

Poděkování

Rád bych poděkoval sponzorovi, e-shopu NejKravaty.cz, který do soutěže dodal poukaz na nákup jedné polyesterové kravaty dle vlastního výběru! E-shop obsahuje skutečně velkou nabídku kravat za výhodné ceny.

Zápisníček Moleskine a odkazy na webu pak sponzoruji já sám :-).

Sledujte aktuální informace o soutěži na Twitteru. Přeji hodně štěstí v soutěži!

Vyhrazuji si právo kdykoli upravit pravidla soutěže v zájmu správného fungování :-)

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej