24. 2010

leden

Tak jsem viděl Avatara

AvatarKonečně jsem se donutil sehnat si lístky, což byl docela nadlidský výkon. Sály na 3D verzi jsou téměř vyprodané i měsíc po premiéře, ale povedlo se.

Nebudu popisovat o čem film je. Ti co ho viděli ví, ti co ho chtějí vidět se nechají překvapit stejně jako já a ti co ho nechtějí vidět určitě nezajímá, o čem film je, pokud už to nevyčetli někde jinde.

O filmu jsem téměř nic nevěděl, prostě jsem se nechal překvapit. Neměl jsem od filmu žádné očekávání a tak mě docela překvapil. 3D verze nic moc, čekal jsem nějaké výraznější efekty, ale co už. Dabing děs, ale po chvilce jsem si na ten příšerný hlas hlavního hrdiny zvykl a samotný film super (nebo trošku míň než super).

Příběhově nic moc, průměr, ale grafiky pastva pro oči. Docela by mě zajímalo, jak se na Avatara budeme dívat o pár let později kdy efekty zastarají.

Kdybych měl film hodnotit, dostane kolem 90%. Hodnocení české verze pak asi 80%, protože ten dabing byl fakt hrůza. Anglickou verzi s titulky jsem bohužel propásl, což je mi líto. Na 3D nechoďte, je zbytečné připlácet si a ještě sedět skoro tři hodiny s těžkými brýlemi na nose.

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej