25. 2009

srpen

Konec festivalu, konec prázdnin

Bohužel. Předevčírem jsem se vrátil z festivalu Pod Parou (fotky a videa zde) a naplno jsem si tuto nechutně hnusnou a depresivní skutečnost uvědomil. Prázdniny jsem prožil docela nudně. Nebylo moc peněz a všechny jsem šetřil na festival. Práci jsem nesehnal. Naštěstí mi nudné prázdniny třídenní festival bohatě vynahradil.

Horší pak byl návrat do reality, kdy jsem opět začal potkávat „normální“ lidi bez půlmetrového číra a ocvokované bundy. Mám asi takové pocity, že by mě roztrhly. Na jednu stranu jsem střašně šťastný za ty 4 dny, na druhou stranu to bylo strašně málo a ještě bych tam klidně byl. Klidně i v tom nechutném blátě. Ještě horší na tom je, že jsem potkal úžasnou slečnu, která je jak jinak než z druhého konce republiky. Co se dá dělat, asi nemá cenu to moc řešit.

Po prázdninách půjdu do třetího ročníku střední školy. To to ku*va utíká. Pomalu si ani nevybavuju předchozí dva ročníky. Naštěstí je třetí ročník podle všeho ten nejvíc v klidu. Opět ubylo hodin, rozvrh pěkně prořídl a nic důležitého se nebude dít. To až čtvrťák trošku přituhne.

Co víc napsat abych tenhle mírně depresivní příspěvěk ukončil? Užívejte posledních dní prázdnin, počasí nám docela přeje, tak si přece nebudeme kazit náladu myšlenkou na školu a na zažité věci, které už třeba nikdy nezažijeme.

Opičí kecy | zobrazeno: 1126 | 1 komentář

21. 2009

červenec

PlaCla.cz - zajímavý způsob výdělku

Dnes jsem se dozvěděl o zajímavém způsobu výdělku pro bloggery. Jedná se o server Placla.cz, který nabízí možnost psaní PPP článků neboli placených článků. Stačí mít web na doméně druhého řádu a můžete se zaregistrovat.

21. 2009

červenec

Půl roku Opičích Novin a kompletní historie

Znuděný jsem si projížděl staré články a všiml jsem si článku, kdy představuji změnu blogu a přejmenování na aktuální Opičí Noviny. Je tomu půl roku a asi týden, co jsem tento krok podnikl. Sliboval jsem si od něho, že mě opět bude bavit psaní a blog se nějak oživí.

Původně jsem chtěl napsat jenom nějaký miničlánek, ale jak jsem se rozepsal, vidím to na kompletní historii.

19. 2009

červenec

Co vám zde chybí?

Původně jsem tuto otázku chtěl položit jenom z technického hlediska, tj. jaká funkce zde chybí a chcete ji zde. Nakonec jsem si ale řekl, proč se rovnou nezeptat tak nějak obecně?

Proto pokládám otázku co zde na blogu ať už z technického hlediska nebo z jakéhokoliv jiného hlediska chybí? Co vám vadí? Co byste zde chtěli mít?

Proprosil bych všechny stálé čtenáře o komentář, i kdyby měla být odpověď nic :-)

18. 2009

červenec

Zlato, jsem doma!

Je to tak. Sice jsem se vrátil už předevčírem večer, ale včera jsem pracoval na nejdůležitějších věcech co se nahromadily během těch 14 dnů a na psaní nebyla moc chuť. Napravím to dnes, snad z toho bude pěkné povídání o dovolené.

Hledej