19. 2009

prosinec

Půl roku iPhone orgasmu

Dnes je tomu přesně půl roku od dne, kdy jsem na blog napsal, že mám iPhone a přesně půl roku a jeden den ho vlastním, používám a prožívám s ním krásné chvíle :-)

To je také důvod, proč se tento týden objevila taková spousta recenzí her pro iPhone a proč se v logu dočasně objevilo jablíčko (na mobilní verzi webu zůstane).

A jaký že ten půlrok vlastně byl? Naprosto úžasný!

17. 2009

prosinec

iPhone hra Mini Squadron

Jednoduchá hříčka s tématem leteckých soubojů. Kreslená grafika a neskutečné množství letadel různých typů a schopností. To vše doplněné multiplayerem.

Mini Squadron

16. 2009

prosinec

iPhone hra Samurai: Way of the Warrior

Vždy mě fascinovala Japonská historie, obzvlášť Samurajové, jejich meče, bojový styl a vůbec jejich uvažování, kdy čest je největší bohatství. Česká hra Samurai: Way ot the Warrior nabízí jedinečné prostředí, grafiku, příběh a hlavně hromadu sekání! :-)

Samurai: Way of the Warrior

Někteří z vás si jistě všimli, že se na blogu NĚCO děje. Zjistí někdo, k jaké příležitosti? :-)

15. 2009

prosinec

iPhone hra Jet Car Stunts

Každý asi slyšel o hře PC Trackmania, která je v jedné ze svých verzí dokonce zdarma. Originální závodní hra se skoky, otočkami a jízdou střechou k zemi ve velkých rychlostech a to vše v multiplayerové hře na čas. Hra Jet Car Stunts tento koncept dotahuje k dokonalosti!

Jet Car Stunts

14. 2009

prosinec

iPhone hra Ravensword: The Fallen King

Nedávno jsem pohledal pár zajímavých her na iPhone a začal jsem na něm hrát více než na PC. První hra, která mě bodla do očí je Ravensword. Jedná se o 3D Fantasy RPG na styl Elder Scrolls nebo Gothicu s ucházející grafikou (na iPhone rozhodně), kdy ovládáte postavu buďto z 3rd nebo 1st person pohledu.

Ravensword

Hledej