15. 2008

červen

Redakční systém

Po více než roce zkoušení, učení a ladění, jsem konečně dodělal svůj redakční systém ke svému obrazu. Jak jste si jistě všimli v patičce stránky, systém jsem pojmenoval OwnRS. Někdy minulý týden jsem celý tento systém dokončil do funkční podoby, vytvořil instalaci a zpřehlednil administraci. Dnes jsem, donucen termínem odevzdání ročníkové práce, provedl upgrade na novou verzi. Byl to sice trošku porod, ale finální verze je mnohem lepší, než ta, kterou jsem používal před upgradem. Této verzi bych mohl říkat beta3. Doufám, že se mi podaří systém doladit a vylepšit k dokonalosti, ale hlavně doufám, že ho bbude používat alespoň pár lidí, ne jenom já ;-).

Tímto bych také rád upozornil, že celý tento redakční systém je Open Source a tak si jej může každý stáhnout a modifikovat pod GNU GPL licencí. Brzy vytvořím stránky tomuto redakčnímu systému, zatím jsem se rozhoupal jenom k vytvoření místa na webu SourceForge.net. Web by měl být prozatimně umístěn na adrese rs.p0rtalgame.com, později by se mohl přesunout na doménu, kterou plánuji zakoupit v nejbližší době a hlavně na placený hosting, který nebude tak nestabilní, jako tenhle.

K představení mého redakčního systému snad vše, kdyby měl někdo nějaké problémy, může mi napsat na e-mail, který je v přiloženém readme.

RS stahujte ze SourceForge.net

OwnRS – jednoduchý redakční systém v PHP k nalezení na rs.itstudent.cz

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej