8. 2010

březen

Poslední dobou se dějí věci!

Dnes to bude jenom takový mikropost, který nechci a nebudu psát na něco, jako poslední dobou tolik oblíbené mikroblogy, které upřímně nesnáším.

Jenom jsem chtěl vyjádřit svůj údiv nad tím, kolik se toho za poslední týden stalo.

1) odborář Dušek

Asi netřeba příliš připomínat. Vše rozvířil rozhovor na Lidových Novinách, ve kterém nazval všechny vrcholné pracovníky Českých drah homosexuály. Ať si každý říká o homosexuálech co chce (a dodnes vlastně nevím, jestli se je snažil urazit, nebo opravdu homosexuálové jsou), ale čeho je moc…

Korunu tomu navíc dal ještě o den či dva později, když se za své výroky místo omluvy postavil a ještě přitvrdil. No debil. Naštěstí už se od něj odboráři distancovali. Co jim taky zbylo.

2) pravdomluvný Škromach

Nevím, kde a ani odkud se to vzalo, ale rozesmálo mě to. Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach údajně prohlásil, že patnáctitisícové důchody byly jenom reklamní tah (no neke). Jsem zvědav, jak tento úlet zahýbe předvolebními průzkumy. Kéž by lidem konečně došlo, že sliby ČSSD (a nedělám si iluze o ostatních stranách)jsou jenom nesplnitelný (nebo splnitelný, pokud vám nevadí státní krach) populismus.

3) Sáblíková je krasobruslařka

No a korunu tomu všemu dal náš oblíbený Jiříček, který ať je sportovní fanoušek a všechny závody Sáblíkové sledoval tvrdí, že je krasobruslařka. Chuděra se tvářila docela zmateně, ale pohled trenéra „to je v klidu, je to debil“ jí evidentně uklidnil :-).

Aspoň že se v tiskovce omluvil.

Jenom si dovolím jednoduchý dotázek. Uvítali byste takovéto ležérní články, nebo spíš komentáře na webu? tenhle mě docela bavil :-)

Komentáře

Jiří Kupka

Jiří Kupka

20:09 08.03.2010

Ještě bych možná přidal Slováky, kteří mě taky poslední dobou udivují :-D jinak takové krátké pohledy se příjemně čtou a jsou zábavné. Doporučuji někdy v budoucnu zopakovat.


 

Hledej