17. 2011

leden

Pan podnikatel

Začal jsem oficiálně podnikat. Částečně donucen okolnostmi, částečně pro větší serióznost pro zákazníky a částečně z hecu. S vyřízením zatím nebyly žádné problémy (až na tu situaci se školní sekretářkou, pátečním odpolednem a prázdnou kanceláří dvě hodiny před zavíračkou). Ještě lepší by to bylo, kdyby na stránkách města byla skutečná adresa živnostenského úřadu. Nebýt budova, na kterou je uvedená jeho adresa po cestě, asi bych se naštval.

Na úřadu se mě chopila na poměry až překvapivě milá úřednice a vyplnila se mnou formulář. Vše na počítači zadáním mého rodného čísla, já si akorát vybral obory. Navíc poradila co a jak mám ještě vyřídit a ve středu si můžu jít pro vyřízený papír. Krása.

Teď jen oběhnout finančák, sociálku a pojišťovnu s potvrzením o studiu. Už se nemůžu dočkat mého vyděšeného a zmateného pobíhání po neznámých úřadech a hledání těch správných dveří. Však to znáte, ne? :)

Jinak jsem si řekl, že by nebylo marné podělit se o tom, jak se mi v tom podnikání daří a nedaří. Původní myšlenka byla udělat „anonymní“ blog někde jinde, ale proč si rozdělovat tvorbu, když můžu na blogu vytvořit novou kategorii že?

Komentáře

Janča

Janča

20:22 27.02.2016

Také podnikám v oblasti prodeje oblečení a módních doplňků – in-fashion.cz. Podnikání je určitě fajn, protože se člověk stane sám sobě šéfem. Mnohdy to však vyžaduje notnou dávku sebedisciplíny, což je první věc, která odradí začátečníky a hned druhá je byrokratická překážka mnohdy až úchylného papírování a vyřizování. České úřady umí člověku otrávit pořádně celý den.


Richard W

Richard W

17:39 31.03.2018

Dobrý den, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s affiliate marketingem jako je tento – https://www.pujcka-rychla-ihned.cz/ ?


 

Hledej