10. 2009

září

Otevřený dopis Jiřímu Paroubkovi

Tato práce vznikla v hodině českého jazyka na zadání otevřený dopis poslanci s délkou přibližně 200 slov.

Hodnocení je odvozeno od oprav státních maturit, výsledek 11 bodů z 15 možných. Vytknuté chyby opraveny.

Vážený pane Paroubku,

rozhodl jsem se napsat Vám tento otevřený dopis jako vyjádření mého nesouhlasu a znechucení nad Vaší osobou, vystupováním a v neposlední řadě nad Vašimi názory a volebním programem ČSSD. Berte tento dopis jako názory, dle Vás nevyspělého studenta, který by si měl raději koupit lízátko, ale zároveň se nad mými slovy zkuste zamyslet.

Jako první bod uvedu Vaše neskutečně arogantní vystupování stylem „Já jsem pán světa a můžu si vše dovolit.“ Nemůžete! Je sice fakt, že jste předsedou jedné z největších politických stran v ČR, ale to z Vás nedělá všemohoucího.

Váš volební program se sice dobře prezentuje a mnoho voličů Vám i věří, ale státní kasa není bezedná. Opravdu by mě zajímalo, kde chcete najít peníze na Vámi prezentované 13. důchody. Vždyť státní dluh za vlády Vaší strany vždy strmě stoupá! Hlavně že se udržíte u moci za státní peníze.

Je možné, že máte sexy mozek a Vaší manželce to rozhodně nebudu vymlouvat, ale na běžného občana to tak rozhodně nepůsobí.

Tímto bych se s Vámi rozloučil, přeji hodně úspěchů ve Vašem dalším životě a méně vajíček.

S pozdravem Adam Tomeček

Komentáře

Johny

Johny

13:32 11.09.2009

Hm, kromě toho že je to „nídles“ tak jsou tak stále chyby a překlepy


Kenn

Kenn

15:14 11.09.2009

Pokud chápu význam „nídles“ správně, zmůžu se jenom na jedno. Nikdo tě to nenutil číst. Mně se tato práce líbí a proto se o ní rád podělím i na blogu.


 

Hledej