26. 2011

červenec

Opičí názor na útoky v Norsku

Hned ze začátku si ujasněme několik věcí. O útocích moc nevím, poslední dobou nemám čas sledovat zprávy a číst noviny. Vím, že byly v Norsku, zemřelo přibližně 90 lidí, spáchal je nějaký norský intelektuální krasoň s cílem upozornit na určitý problém, který se rozmáhá v Evropě a tím je multikulturalismus. Upozornit se mu povedlo, jen víc na sebe, než na tento problém (ano, opravdu to považuji za problém i když ho moc lidí nevidí), ale uteklo teprve málo času na nějaké předčasné závěry, jestli nakonec dostane své myšlenky do světa i jinak, než prostřednictvím citací jeho zápisků v médiích.

Chtěl bych se zabývat tím, že naprosto schvaluji jeho cíl upozornit na problémy, které Evropu sužují a teprve sužovat budou. Bohužel, vybral si krapet nevhodný způsob, ale upřímně, copak by si někdo všiml, kdyby vyvěsil plakát na nějakou výraznou budovu v Oslu? A když bych měl být ještě víc netaktní, nepřijde mi 90 lidí moc. Vždyť kolik lidí se ročně zabije na silnicích a nikomu to nepřijde divné. Držíme snad jednou za rok minutu ticha za všechny mrtvé řidiče a spolujezdce? Ne? Proč? Ale to už odbočuji od tématu, každopádně rozebrat tohle téma by taky nemuselo vydat na špatný článek.

Mým cílem je podělit se o názor, že souhlasím (a nejsem sám) s názorem krasoňovým, že multikulturalismus je problém. Problém především v tom směru, že „moderní západní“ země ustupují kde se dá, všechno je rasismus a pak to dopadá tak, že toho přistěhovalci a menšiny těžce zneužívají. A ne, neházejte po mě názory, že ne každý je takový. Samozřejmě že ne každý Rom dělá ve městě bordel, ne každý muslim mlátí svoji manželku, ale stačí mi, že věřím tomu, že tohle provozuje většina a je mi jedno, jestli házím všechny do jednoho pytle. Při jejich počtech to prostě jinak nejde. Na druhou stranu by mi tyto ústupky nevadily, kdybych pak nezaslechl, jak v muslimských zemích nedovolí postavit místní křesťanské menšině kostel, ale u nás mešity vyrůstají jako houby po dešti a nikomu to nepřijde divné.

Paradox je, že cikáni se musí neustále integrovat (a nikdy se to nepovede, zajímalo by mě, kdy to vládě konečně dojde), muslimové se musí integrovat (tady tomu taky moc nevěřím), ale vietnamci přijedou, jsou slušní, klidní, pracovití a v podstatě ihned „zintegrovaní“. Někde možná způsobují problémy (známé vietnamské mafie), ale rozhodně nejsou na denním pořádku a nestojí tolik peněz, jako problémy způsobené dvěma výše zmíněnými (zatím) menšinami.

Prostě začínám mít strach. Strach z toho, že jednou ve svém městě nepotkám tři muslimky jako nedávno, ale bude jich tady tolik, co dnes těch bordel a problémy dělajících cikánů a těch už zase bude víc než bílých. Pak se to možná začne řešit, ale bude pozdě. Původní (bílí) obyvatelé budou v menšině a už vidím, jak nám budou muslimové ustupovat tak, jako my jim. Pak možná právobijci procitnou a začnou si škubat vlasy, jako to dělám já, když vidím Kocába v televizi.

Komentáře

Gucci

Gucci

17:20 13.08.2011

Je to katastrofa, ale zase na druhou stranu mi přijde dost nechutné jak všichni toho chtějí využít, aby prosadili zákony omezující svobody lidí


 

Hledej