15. 2009

duben

Nové díly Červeného Trpaslíka

Red DwarfČervený Trpaslík, jeden z mých nejoblíbenějších seriálů dostal do vínku nové díly. Když jsem se dozvěděl, že se budou nové díly natáčet a poslal tuhle zprávu dál, všichni si ze mě dělali srandu a nechtěli tomu věřit. Teď jsem byl pro změnu jeden z posledních, který se dozvěděl, že už nové díly vyšly.

Bohužel se nejedná o celou sérii ale v podstatě o jednu dlouhou epizodu rozdělenou do tří částí, které vyšly během tří dnů. Čekal jsem nějaké ukončení celého příběhu, ale konec nenaznačuje nic jiného, než že někdy ještě příjde pokračování :-).

Příběh nebudu prozrazovat. Těm, co nikdy Trpaslíka neviděli nic neřekne a těm, co ho sledují nebo sledovali určitě doporučuji tyto díly shlédnout. Odkazy i titulky na CervenyTrpaslik­.cz.

Herci zestárli, konec konců se díly odehrávájí osm let po posledních dílech. Epizody byly vcelku povedené, u některých vtipů jsem se rozbrečel smíchy, hlavně u popisu utírání, nebo spíše umývání zadku když na záchodě došel toaleťák a chudák Lester si myslel, že to tak má být :-P. Jediné co mi chybělo byl smích v pozadí a hlavně český dabing, který je perfektní a nemusí se stydět ani v porovnání s originálem.

Kdo seriál Červený Trpaslík nikdy nesledoval, určitě můžu vřele doporučit, protože tento seriál je geniální, plný dokonalých vtipů a nápadů.

Vypadáš jako okousaná tužka s gumou na konci.

Komentáře

izmy

izmy

13:49 01.05.2009

Nové díly Červeného trpaslíka se mi líbily a já doufám, že bude ještě nějaké pokračování.


 

Hledej