11. 2009

leden

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Včera jsem se po dlouhé době a po donucení rodičů vydal do kina. Měl jsem jít s bráchou na Madagascar 2, aby si rodiče mohli zajít na nové Sněženky a machry. Upřímně nevím, co na tomto filmu vidí, ale jsou to jejich peníze.

Samotnou návštěvu kina předcházela skoro hodinová procházka po Futuru v Ostravě. Tak velkou koncentraci nechutně vyfintěných, nalíčených a navoňaných lidí jsem snad ještě neviděl. Nechápu lidi, co se vyfintí a jdou se projít do nějakého obchodního centra a to ne za účelem nákupů, ale za účelem zabití času. Hlava mě začala bolet ještě před začátkem kina…

Madagascar 2

Na samotný Madagascar 2 jsem se však docela těšil. První díl patří mezi mé oblibéné filmy. Byl vtipný, český dabing také celkem ušel (hlavně lemuří přízvuk :-)) a dalo se na něho podívat i několikrát. Druhý díl mi však přišel suchý. Celou dobu jsem si říkal „kdy už to konečně příjde?“ a ono TO nepřišlo. Když se mi začal film konečně líbit, naskočily titulky a mohl jsem jít domů. Tentokrát jsem se ani moc nezasmál. Pár vtipných scén se našlo (ňufíííček, můj ňufíííček), ale tyto vtipné scény vyrovnaly vyloženě trapné scény, jako například stará babička, která opět nakopala Alexovi (a nejenom jemu) zadek. Jediný, kdo nesklamal byli tučnáci, ale to je na dobrý film poněkud málo. Osobně bych hodnotil Madagascar 2 na nějakých 6/10 a to ještě nejspíš proto, že jednička byla super.

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej