28. 2008

březen

Konečně?

Po kratší odmlce, která se určitě vyplatila, je to konečně tady…

A co že se to vlastně stalo? No přece nový web je tady. Odmlka se vyplatila a já ve volném čase neleni a vyráběl redakční systém a templatu. Popravdě, templata mi dala opravdu zabrat. První vzhled se mi sice líbil, ale pořád to tak nějak nebylo ono. Asi 3 dny ležel ladem, každý den sem si ho prohlížel a vždycky skončil u toho, že tomu něco chybí. Dneska jsem se konečně rozhodl a web od základu předělal. Nezbyl kámen na kameni, snad základní struktura xHTML zůstala. Soubor se stylem by nepoznal ani jeho starąí brácha ;-)

Tímhle byla taky stránka přesunuta na novou doménu http://blog.p0rtalgame.com. Doménu jsem koupil kvůli stránce o hře, která stejně leží ladem a nikdo na ni nepracuje. Hosting je sice free, ale má rychlejąí MySQL než IC.cz, což ocení i čtenář.

Dodal bych snad, že vąechny články budou k přečtení na novém webu. Bohužel, ještě není zcela hotov. Musím dodělat komentáře, na které se zatím psychicky připravuju, protože ještě ani nevím, jestli to bude fungovat tak, jak si představuju.

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej