19. 2009

červen

iPhone - nové jabko do kapsy

Předně se chci omluvit za menší nečinnost. Ve škole toho teď bylo docela dost, uzavíraly se známky atd., ale hlavně jsem byl hrozně líný a nic se mi nechtělo :-)

A teď k tomu hlavnímu. Včera jsem (po týdnu čekání na rozhodnutí kamaráda, který nakonec svůj iPhone neprodal) konečně sehnal iPhone za rozumnou cenu ve výborném stavu. Jel jsem si pro něj do Krnova, dojel domů a nedočkavě rozbalil. Není nový, ale téměř nový. Hned po zapojení jsem začal nervovat. Mám zaplněný systémový disk a tak se mi nechtělo přeinstalovat iTunes. Po asi půl hodince čištění disku jsem vyhrál a instalace se spustila. Přeinstalovávat jsem musel jenom kvůli své blbosti – vypl jsem si démona co kontroluje Apple telefony. Nechápu, proč mají zvlášť program na kontorlu připojených telefonů a mp3 přehrávačů, ale co už.

Důvody ke koupi byly asi čtyři. Můj starý telefon (Motorola MPX200) se rozpadal, neustále vypadávala simka, skoro nefungovalo sluchátko atd. Na iPhone je hromada aplikací, které jsou sice i na Windows Mobile a Symbian, ale s WM po předchozích zkušenostech s MPX200 nechci mít nic společného a pěkný telefon se Symbianem jsem taky nenašel. Navíc iPoda mám již skoro přes rok a jsem s ním naprosto spokojený.

Snad zůstanu spokojený i nadále :-).

Ještě dotaz pro majitele iPhone – doporučíte mi nějakého ICQ klienta (pokud možno free), který si načítá informace o kontaktech ze serveru? U poloviny kontaktů se mi zobrazují jenom čísla, protože u nich nemám nastavené přezdívky a ani oficiální ICQ klient si je neumí načíst.

iPhone | zobrazeno: 1206 | Žádný komentář

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej