4. 2010

květen

iPhone hra ZombieSmash

Však to všichni znáte. Jednoho pěkného dne se setmí, objeví se krásný úplněk a před vaším domem se začnou ozývat divné chrochtavé zvuky spolu s občasným braiiinnnzzzz. Spolu s podivným klidem a vylidněným městem je to jedna ze známek šířící se zombie nákazy. No a jak už to tak bývá, pokud nechcete po večerech vyřvávat s kolegy braiinnnzzz a chodit s rukama před sebou, musíte s takovou nezvanou návštěvou řádně vymést dvorek.

ZombieSmash

ZombieSmash je vcelku typická tower defense hra. Bráníte svůj překrásný dům při chladné noci a úplňku před návaly různorodých zombíků. Zombíka můžete švihnout o zem nebo ho vyhodit do vzduchu a gravitace už se o jeho zastavení postará sama. Navíc je k dispozici spousta doplňujících zbraní jako miny, pistole, demoliční koule a další velice užitečné zbraně.

Co však není typické je překrásná grafika spolu se zábavným fyzikálním modelem. Zombíci se chovají přesně tak, jak by měli. Na každého je aplikovaná rag doll fyzika, která zaručuje reálně vypadající výsledek zkázy. Utrhané hlavy a končetiny included :-).

ZombieSmash

Hrát pak můžete měsíční kampaň (31 misí), kdy se postupně odemykají všechny bonusy a zbraně a po dohrání kampaně se odemkne nejtěžší obtížnost spolu s nekonečnou hrou.

Verdikt je jasný. Za €1,59 hra rozhodně stojí. Je vysoce návyková a zábavná. Ideální do nudných hodin :-). Jenom si dejte pozor, aby házení se zombíky nebylo příliš nápadné. Když se jich nahrne větší množství, vypadá člověk u hraní dost vtipně a dotazy „ježiš, co to děláš?!“ slyšíte ze všech stran :-P

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej