30. 2010

květen

Dopadlo to, jak to dopadlo

A dopadlo to (omlouvám se za ten výraz) kurevsky dobře! Samozřejmě tím myslím volby, jejichž výsledek je vskutku neočekávaný. ČSSD sice zvítězila, ale na rozdíl od „zmanipulovaných“ (a možná i bez těch uvozovek) předvolebních výsledků vyhrála rozdílem necelých 2%. ODS skončila podle očekávaní druhá s 20%. Je vidět, že jsou lidé opravdu znechuceni velkými politickými stranami a dali šanci „novým“, menším stranám.

Parádní je, že levice nebude s největší pravděpodobností schopná sestavit většinovou vládu a tak nejspíš dostane pouze „abyseneřeklo“ šanci k sestavení.

Úžasné je, jaký volby způsobily poprask na postech předsedů, ale největší bomba je odstupující Paroubek. To, že Ivan Langer nedosáhl dostatečného počtu přeferenčních hlasů je pak třešnička na dortu.

Co mi příliš nedělá radost je, že pravděpodobná vláda bude „závislá“ na Věcech Veřejných a Johnovi, který mi byl ještě docela nedávno vcelku sympatický. Pak vstoupil do politiky a ukázalo se, jaký je to kokot (osobní názor). Hlavně se bojím toho, že VV dopadnou jako zelení v minulé vládě, ale nebudu jim křivdit hned ze začátku.

No a 1,14% pro DSSS raději komentovat nebudu.

Komentáře

aleš

aleš

20:57 30.05.2010

no, 1,14% pro DSSS je dle mého názoru jen ukázkou toho, že blbí lidi kteří za nimi stojí stále jsou, a jsem rád za to že alespoň nedostanou žádný příspěvek od státu…


Lelkoun

Lelkoun

22:02 30.05.2010

Té podpoře u strany DSSS se vůbec nedivím. Stávající procikánská a propovalečská politika radikalizuje lidi, kteří se své názory nebojí prezentovat.

Škoda, že ČPS dostala ještě míň než DSSS. Snad se lid pochlapí a příště to dopadne trochu lépe.


apin

apin

16:08 31.05.2010

VV nedopadnou jako zelení. Je to zosobněné zlo, které do politiky protlačili mocní, kteří těžili z trendu volení malých stran. Jsou tam proto, aby jim pomohli prosazovat omezující zákony, nařízení a cenzury, které budou proti srsti všem obyvatelům naší republiky. Úspěch OMG 09 a VV dost vypovídá o neinformovanosti a vysoké míře idiotství většiny obyvatel tohoto národa a pro mnohé bude jejich špatná volba fatální! Dopadlo to kurevsky dobře, ale teď nám začnou skutečně zlé časy…


Kenn

Kenn

18:07 31.05.2010

Jenom příští čtyři roky ukážou, jak to vlastně bude. Nechám se (snad příjemně) překvapit.


weckho

weckho

19:16 20.06.2010

A je to stále lepší – dnes NEbyl zvolen místopředsedou David Vodrážka, což mi udělalo opravdu velkou radost! Přesně takových se potřebuje strana zbavit.


 

Hledej