7. 2010

duben

Databáze iPhone aplikací

Není tomu tak dávno, kdy jsem přemýšlel nad nějakým větším webem. Po nějaké době mě napadlo vytvořit databázi iPhone aplikací. Zjistil jsem, že nic takového na internetu vlastně neexistuje a začal konat.

Databáze je kompletně v anglickém jazyce, obsahuje téměř 90000 aplikací kromě her, jejichž popisy se mi nepodařilo získat. Každá aplikace může získávat hodnocení, později uvažuji i o komentářích, odkazech na recenze a dalších věcech.

Data k aplikacím byly postahovány přímo z iTunes a postupně snad budou aktualizovány či přepisovány ať už uživateli nebo třeba přímo autory aplikací. V současné době čekám, až stránky kompletně zaindexuje Google a začnou se objevovat první návštěvníci. Zároveň je třeba doprogramovat již zmíněné věci.

Byl bych velice rád, kdyby se majitelé stránek o iPhonech a aplikacích o tomto webu zmínili. Přeci jen takto rozsáhlá stránka nemůže bez uživatelů existovat a být použitelná.

Zároveň hledám schopné administrátory a moderátory. Ať už lidi schopné napsat anglicky pár smysluplných vět o aplikaci nebo lidi orientující se okolo novinek, slev atd., které chci na stránce uvádět.

Databáze je k nalezení na adrese www.ipappdb.com, jakákoli konstruktivní kritika vítána :-).

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej