29. 2009

květen

Cyklisťák

Předně se chci omluvit všem čtenářům za týdenní nečinnost. Odjel jsem na cykloturistický kurz a nějak se mi nechtělo psát na blog, že odjíždím.

K samotnému cyklisťáku. Jeli jsme na kole z Opavy asi 60Km do vesničky Heřmanovice, která se ukrývá v Jesenikách. Cesta tam byla celkem drsná, v podstatě půlka cesty do mírného kopce v děsném vedru. V úterý bylo ještě hůř, ale ve středu se ochladilo a odpoledne začalo pršet. Takové počasí bohužel vydrželo až do dneška. Naštěstí nepršelo pořád a tak jsme zmokli akorát na zpáteční cestě, která byla ve svižném tempu (průměrná rychlost něco přes 25Km/h). Většina účastníků dojela ve zdraví, akorát jeden šikula si vyvrtl kotník hned první den při hraní fotbalu. Drobné karamboly, jedna uražená přehazovačka a pár píchlých duší (ke štěstí toho chudáka všechny duše píchlé na jednom kole) se dá tolerovat. Dle mého vydařený týden. :-)

Události týdne

Během týdne, kdy jsem téměř nebyl na internetu se udála spousta zajímavých věcí. Jako nejzajímavější bych bral prazvláštní přepočet Google pageranku, kdy mi na blogu spadl rank z 2 na 1. Naštěstí na ostatních webech zůstal a na mrtvolnějícím a reklamou zapráskaném ItStudent.cz dokonce vyskočil na 2. Bohužel na webu fotříkovy firmy spadl na 3, což mě hodně mrzí. Je to nejspíš kompletní přestavbou webu a ztracením starých odkazů.

Docela uvažuju o tom, že zruším všechny odkazy a reklamy z tohoto webu, abych nachytal alespoň rank 3, i když je mi vlastně docela nanic. Ještě se budu muset rozhodnout.

Komentáře

Jonass

Jonass

18:22 08.06.2009

No jo, to mé kolo je střelené, já za ty duše nemůžu ;-)


 

Hledej