15. 2009

leden

Big Bang Theory

Začnu kapánek zcesty. Dnes mám školu až na 11. Včera večer jsem si vzpomněl, že vyšel nový díl mého oblíbeného seriálu Big Bang Theory a já na něj úplně zapomněl! Proto jsem ráno začal stahovat a těšil se na pravidelnou porci seriálové zábavy.

Sitcom Big Bang Theory je jeden ze dvou seriálů, které pravidelně sleduju. Tím druhým je český sitcom Comeback, který má nějakou záhadnou pauzu a jsou dokonce zvěsti o tom, že kvůli nedostatku peněz končí. Samotná Big Bang Theory (teorie velkého třesku) je často srovnávána se seriálem IT Crowd. Děj se točí kolem čtveřice nerdů a jejich sousedky Penny. Dva z hlavní dvojice spolu žijí ve společném bytě, kde je velmi často navštěvují jejich dva přátelé. Všichni jsou zaměstnanci univerzity. Fyzikové a konstruktéři, jedni z nejlepších ve svém oboru. Jako příklad uvedu dva spolubydlící Sheldona a Leonarda, kteří mají dohromady IQ 360 (!) a jejich přítele Howarda, který konstruuje družice a roboty pro NASU. Mojí nejoblíbenější postavou však nejspíš je Ind Rajesh Koothrapoli, který se svým indickým přízvukem a nemožností mluvit před krásnými ženami občas docela válí :-)

Big Bang Theory

Sheldon (vlevo), Penny a Leonard

Průměrná délka jednoho dílu je 25 minut, seriál se vysílá každé pondělí večer (až na pauzy) na americké televizi a v úterý se obvykle objevují české titulky. Aktuální díl je 12. epizoda 2. série. Celá série by měla mít 17 dílů stejně jako první.

Více informací o tomto seriálu najdete na www.big-bang-theory.cz

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář. Můžeš být první!

 

Hledej